Newsletter
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej.

My nie doradzamy. My rozwiązujemy problemy.

Kolejny pion!
2015-10-08

Kolejny pion!

Kancelaria Radcy Prawnego Rafała Kolano powołała nowy pion specjalizacyjny: Pion Gospodarki Nieruchomościami. Kierować nim będzie Michał Kaczyński.

Od początku istnienia Kancelarii jednym z ważniejszych obszarów jej praktyki są zagadnienia gospodarki nieruchomościami oraz prawnej obsługi inwestycji budowlanych. Pracownicy Kancelarii mają znaczne doświadczenie w opiniowaniu i sporządzaniu umów o roboty budowlane związanych z realizacją skomplikowanych projektów infrastrukturalnych. Kancelaria posiada również niezbędne doświadczenie w prowadzeniu wielomilionowych sporów sądowych powstałych na gruncie wykonawstwa umów o roboty budowlane. Dzięki wiedzy pracowników Kancelarii oraz oraz ich doświadczeniu Kancelaria oferuje swoim klientom kompleksową obsługę prawną pozwalającą na optymalizację procesu inwestycyjnego poprzez analizę i eliminację ewentualnych ryzyk prawnych. W tym celu Kancelaria współpracuje z uznanymi specjalistami z różnych dziedzin związanych z realizacją procesu inwestycyjnego w tym z uprawnionymi geodetami oraz z rzeczoznawcami majątkowymi proponując kompleksowe rozwiązania dla inwestorów oraz wykonawców robót budowlanych.

Copyright © 2018 Kancelaria Radcy Prawnego Rafał Kolano - Wszelkie prawa zastrzeżone
Polityka prywatności