Newsletter
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej.

My nie doradzamy. My rozwiązujemy problemy.

Zakres działalności Kancelarii

Zakres działalności Kancelarii

Chcemy, aby nasza wiedza i umiejętności przyniosły Państwu jak najwięcej korzyści, dlatego też we współpracy stawiamy na elastyczność oraz dopasowujemy się do potrzeb i oczekiwań klientów. Wieloletnia praktyka oraz doświadczenie w obsłudze podmiotów o zróżnicowanych profilach prawnych, pozwoliły wypracować metody, gwarantujące najwyższy poziom merytoryczny i organizacyjny świadczonych usług. Doskonałe przygotowanie pracowników kancelarii pozwala z sukcesami zajmować się obsługą jednostek sektora finansów publicznych, zwłaszcza gmin, podmiotów samorządowych, jednostek kultury, dużych podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych krajowych i zagranicznych. Każda z tych grup może liczyć na w pełni profesjonalną obsługę.
 

Jak pracujemy?

Model współpracy każdorazowo uzgadniamy z Klientem, tak aby spełniał on oczekiwania i były w pełni funkcjonalny. W ramach świadczonych usług przewidujemy możliwość wspierania naszych Klientów w ich siedzibach. Polega to na wydelegowaniu na określoną liczbę godzin bądź dni w tygodniu pracownika Kancelarii do obsługi bezpośrednio w firmie Klienta. Dzięki temu - bez zbędnej zwłoki - możemy reagować w nagłych wypadkach, zapewniając stałą opiekę prawną.

 

Zakres obsługi prawnej:

Copyright © 2018 Kancelaria Radcy Prawnego Rafał Kolano - Wszelkie prawa zastrzeżone
Polityka prywatności