Newsletter
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej.

My nie doradzamy. My rozwiązujemy problemy.

 

Kancelaria Radcy Prawnego Rafała Kolano - to wyselekcjonowany i wyspecjalizowany zespół ambitnych oraz młodych ludzi, mających już bogate doświadczenie zawodowe. Wśród pracowników kancelarii znajdują się radcy prawni, adwokaci, aplikanci radcowscy, aplikanci adwokaccy oraz prawnicy. Ponadto kancelaria na stałe współpracuje ze specjalistami z różnych dziedzin - są to m.in. rzeczoznawcy, księgowi, a także eksperci z takich dzień jak ekonomia, psychiatria, psychologia.

Kluczem do osiąganych przez Kancelarię sukcesów jest zaangażowanie i spersonalizowane podejście do potrzeb każdego klienta.

Radcy prawni / adwokaci

Marzena Ćwikiel, radca prawny

Marzena Ćwikiel, radca prawny

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Specjalizuje się w windykacji należności, zabezpieczeniach wierzytelności, prawie rodzinnym, prawnej obsłudze podmiotów leczniczych, prawie rzeczowym. Język angielski w stopniu komunikatywnym. Miłośniczka sportu (biegania) oraz twórczości Salvadora Dali i Davida Lyncha. Lubi literaturę kryminalną.

Paweł Larisch, adwokat

Paweł Larisch, adwokat

Specjalizuje się w prawie i postępowaniach cywilnych, prawie obrotu nieruchomościami i problematyce związanej z nieruchomościami, spółkami prawa handlowego, prawem i postępowaniem karnym, prawem pracy, prawem zamówień publicznych. Biegła znajomość języka angielskiego i niemieckiego. Po godzinach zajmuje go sport, kinematografia, techniki mediacji i negocjacji oraz psychologia.

Paweł Piskozub, radca prawny

Paweł Piskozub, radca prawny

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Specjalizuje się w problematyce nieruchomości, prawie hazardowym, ochronie danych osobowych, prawie autorskim, prawie reklamy, prawie spółek handlowych, nieruchomościami w prawie upadłościowym. Język angielski w stopniu komunikatywnym. Po godzinach zajmuje go kolejnictwo i modelarstwo kolejowe.

Michał Kaczyński, radca prawny

Michał Kaczyński, radca prawny

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Specjalizuje się w prawnej obsłudze  inwestycji budowlanych, prawie samorządu terytorialnego, gospodarce nieruchomościami oraz w prowadzeniu sporów sądowych. Język angielski w stopniu komunikatywnym. Miłośnik kwalifikowanej turystyki górskiej oraz dzikiej przyrody.

Maciej Miąsko

Maciej Miąsko

Adwokat. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Specjalizuje się w prawie spółek, prawie karnym oraz informacji publicznej. Posiada bogate doświadczenie w obsłudze spółek kapitałowych, a w szczególności w prowadzeniu procesów inwestycyjnych, emisji akcji oraz obligacji. Komunikatywnie posługuje się językiem angielskim, natomiast w stopniu zaawansowanym - językiem niemieckim. Interesuje się motoryzacją, makrostrukturami społecznymi, twórczością malarską Jacques Louis-David.

Aplikanci radcowscy / Aplikanci adwokaccy

Agata Zawisza

Aplikant adwokacki pierwszego roku przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Katowicach. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Specjalizuje się w postępowaniu cywilnym, prawie spółek handlowych i prawie sportowym. Biegła znajomość języka angielskiego. Interesuje się historią mody i relacjami międzyludzkimi. Miłośniczka muzyki Pink Floyd, filmów Tima Burtona i Quentina Tarantino.

Artur Kozieł

Aplikat OIRP Katowice. Specjalizacja prawo medyczne oraz umowy gospodarcze.

Paweł Stachura

Paweł Stachura

Aplikant radcowski II roku przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach. Ukończył z wyróżnieniem studia prawnicze na Wydziale Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Specjalizuje się w prawie cywilnym oraz prawie administracyjnym. Komunikatywna znajomość języka angielskiego. Jego hobby to literatura, motoryzacja oraz film. Lubi muzykę Kazika Staszewskiego, reportaże Ryszarda Kapuścińskiego oraz filmy Martina Scorsese.

Kamil Bąk

Kamil Bąk

Asystent-doktorant na WPiA UŚ w Katowicach. Specjalizuje się w prawie spółek handlowych, w tym w regulacjach o europejskim zgrupowaniu interesów gospodarczych oraz spółce europejskiej, prawie restrukturyzacyjnym. Język angielskim w stopniu komunikatywnym. Hobbystycznie zajmuje się produkcją grafiki komputerowej 3d, gra w tenis ziemny.

Doktoranci

Szymon Muszer

Doktorant w Zakładzie Prawa i Postępowania Cywilnego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego. Uczestnik i prelegent licznych konferencji, autor publikacji naukowych. Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa i postępowania cywilnego, a także prawa sportowego. W swojej działalności naukowej zajmuje się w szczególności zagadnieniami związanymi z informatyzacją sądownictwa oraz prawem nowoczesnych technologii. Komunikatywna znajomość języka angielskiego. Prywatnie interesuje się sportem- piłką nożną, tenisem ziemnym, a także polityką i sprawami społecznymi. Kolekcjoner autografów znanych osobistości

Prawnicy

Alicja Micińska

Studentka IV Roku Prawa. Specjalizacja windykacja naleźności.

Katarzyna Jagusiak

Studentka V roku WPIA. Specjalizacja windykacja naleźności.

Stażyści

Aneta Herczyk

Administracja

Copyright © 2018 Kancelaria Radcy Prawnego Rafał Kolano - Wszelkie prawa zastrzeżone
Polityka prywatności